Ev videolar oynatma listesi Hakkımızda Resmi İnternet
Turkish

Guangzhou Xinyuan Hengye Power Transmission Device Co., Ltd

Kalite Alüminyum Alaşım İletkenleri, OPGW Donanım Parçaları Çin'den üretici

kaliteli tedarikçi Ana Ürünler
Introduction

Formed in 2001, Guangzhou Xinyuan Hengye Power Transmission Device Co., Ltd. specializes in the manufacture of high voltage power transmission line accessories, as well as research and development in related areas. 2001 yılında kurulan, Guangzhou Xinyuan Hengye Güç İletim Cihazı Co ltd yüksek gerilim enerji iletim hattı aksesuarları üretiminde uzmanlaşmış, yanı sıra ilgili alanlarda araştırma ve geliştirme. Our company is located at Zengcheng Yonghe, in the east part of Guangzhou, with excellent environment and convenient transportation. Firmamız mükemmel çevre ve rahat ulaşım ile Zengcheng Yonghe, Guangzhou doğu kesiminde yer almaktadır.

Gelişme yıllarında, yüksek gerilim teknolojisi, komple üretim tesisleri ve iş gücündeki rekabet gücümüz sayesinde yavaş yavaş pazar liderlerinden biri olduk.

 

 

İş Gücü


We take special pride in or R&D and management teams. AR-GE ve yönetim ekipleri ile gurur duyuyoruz. Now we have about 326 staff members, more than 30.6% of whom are qualified engineers and technicians, in addition to 34 R&D personnel. Şu anda 34 Ar-Ge personeline ek olarak,% 30,6'dan fazlası kalifiye mühendis ve teknisyen olan yaklaşık 326 personelimiz var. Our extensive expertise ranges from mechanical engineering, corona, electrical design and product testing, to manufacturing process. Kapsamlı uzmanlığımız makine mühendisliği, korona, elektrik tasarımı ve ürün testinden üretim sürecine kadar uzanmaktadır.

 

 

Ürün yelpazesi

 

The company focus on development and production of fittings and conductors for voltage from 110kV to 1000kV. Şirket, 110kV'dan 1000kV'a kadar voltaj için bağlantı parçaları ve iletkenlerin geliştirilmesi ve üretimine odaklanmaktadır. It had supplied around 10 transmission lines for 800kV till 1000kV in domestic. Ev içi 800kV'a kadar yaklaşık 10 iletim hattı tedarik etmiştir. For oversea market, it had supplied to Vietnam(220kV&500kV), India(400kV&765kV), Poland(110kV to 400kV), Pakistan, Bangladesh, Syria, Paraguay, etc. Denizaşırı pazar için Vietnam (220kV & 500kV), Hindistan (400kV & 765kV), Polonya (110kV ila 400kV), Pakistan, Bangladeş, Suriye, Paraguay, vb.

To ensure quality products, we have accumulated experience in designing and producing electric power fittings, electric substation fittings, and ultra-high voltage power transmission products. Kaliteli ürünler sağlamak için, biz elektrik güç bağlantı parçaları, elektrik alt istasyon parçaları ve ultra yüksek gerilim güç iletim ürünleri tasarımı ve üretiminde deneyim birikmiştir. Our major products include 500kV heat-resistant power line fittings, energy-saving power line fittings, environmentally-friendly power line fittings, and high altitude line fittings. Bizim başlıca ürünler 500kV ısıya dayanıklı güç hattı bağlantı parçaları, enerji tasarruflu güç hattı bağlantı parçaları, çevre dostu güç hattı bağlantı parçaları ve yüksek irtifa hattı bağlantı parçaları içerir. We also do research and development in related areas. Ayrıca ilgili alanlarda araştırma ve geliştirme yapıyoruz.

Over years of development, we have provided line fittings for heavy snow area, 750kV ultra-high voltage AC line fittings, 800kV ultra-high voltage DC line fittings, and 1000kV ultra-high voltage AC line fittings. Gelişme yıllar boyunca, şiddetli kar alanı, 750kV ultra yüksek gerilim AC hattı bağlantı parçaları, 800kV ultra yüksek gerilim DC hattı bağlantı parçaları ve 1000kV ultra yüksek gerilim AC hattı bağlantı parçaları için hat parçaları sağladık. Our products are designated to be used in national large power transmission projects, such as The Three Gorges and west-east power transmission, and are exported to many foreign countries in the Middle East and Mid and South Asia. Ürünlerimiz Three Gorges ve batı-doğu güç iletim gibi ulusal büyük güç iletim projelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve Orta Doğu ve Orta ve Güney Asya'da birçok yabancı ülkeye ihraç edilmektedir. Apart from this, we provide nonstandard and customized products according to the specific requirements of our clients. Bunun dışında müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre standart dışı ve özelleştirilmiş ürünler sunuyoruz.

 

We are an ISO9001:2000 certified company. Biz bir ISO9001: 2000 sertifikalı şirket. All Manufactured products have been thoroughly tested in accordance with the national standards prior to shipment. Üretilen tüm ürünler, sevkıyattan önce ulusal standartlara uygun olarak kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Outstanding management patterns, advanced production techniques, and standardized testing equipment and procedures serve as the basis of our constant pursuit towards Zero Defect. Üstün yönetim kalıpları, gelişmiş üretim teknikleri ve standart test ekipmanları ve prosedürleri, Sıfır Hata konusundaki sürekli arayışımızın temelini oluşturmaktadır.

 

 

Şirketin tamamına sahip olduğu iştirak Fogang Xinyuan Hengye Kablo Teknolojisi Co, Ltd (bundan böyle "Fogang Xinyuan" olarak anılacaktır) as the main body to carry out the research and development, production and sales of stranded carbon fiber core conductor. ana gövde olarak araştırma ve geliştirme, üretim ve satış telli karbon fiber çekirdek iletken. Fogang Xinyuan was established in November 2009 with a registered capital of 76,000,000 RMB, which was located in West Yingfo Road, Shijiao Town, Fogang District, Qingyuan City. Fogang Xinyuan, Kasım 2009'da, Qingyuan Şehri, Fogang Bölgesi, Shijiao Kasabası, Batı Yingfo Yolu'nda bulunan 76.000.000 RMB'lik kayıtlı bir sermaye ile kurulmuştur.

 

Fogang Xinyuan is the solo manufacturer for ACMCC conductor (Aluminium Conductor Multi-strand Carbon Fiber core) in China. Fogang Xinyuan Çin'de ACMCC iletken (Alüminyum İletken Çok telli Karbon Fiber çekirdek) için solo üreticisidir. ACMCC is designed for double capacity of power transmission. ACMCC, çift güç aktarımı kapasitesi için tasarlanmıştır. ACMCC Conductors can meet the requirements of ASTM, EN, BS and IEC etc. Fogang Xinyuan also has a full set of independent intellectual property rights of the manufacturing process, production equipments and product structure for ACMCC conductor. ACMCC İletkenleri ASTM, EN, BS ve IEC vb. Gereksinimlerini karşılayabilir. Fogang Xinyuan ayrıca ACMCC iletken için üretim sürecinin, üretim ekipmanlarının ve ürün yapısının bağımsız fikri mülkiyet haklarının tam bir setine sahiptir.

View More
Company Details
Office Address: Shihushan, Yonghe Köyü, Xintang Kasabası, Zengcheng, Guanyzhou Şehri, Guangdong Eyaleti, PRChina-511356
Factory Address: Shihushan, Yonghe Köyü, Xintang Kasabası, Zengcheng, Guanyzhou Şehri, Guangdong Eyaleti, PRChina-511356
Worktime: 8:30-17:30(Beijing Saat)
Business Phone: 86-20-82970993(Çalışma Zamanı)   86--13802800191(Çalışma dışı zaman)
Customer Manager
Mr. Scott chou
İş telefonu: 13802800191
WhatsApp: +8613802800191
WeChat: 13802800191